Vse o masturbaci

Vitejte na cesko-slovenske stranke masturbace.webgarden.cz.Po prihlaseni muzete vlozit svuj pribeh a cist jeste nepublikovane pribehy.Admin neruci a nezodpovida za nazory uzivatelu a tyto stranky neobsahujou pornograficky material.

Témata

Statistika

Novinky

Z diskuze...

Clanky

Sposoby onanie

A -  Uchop svoj penis do pravéj ruky a pohybuj s ním od tela a k telu, hore a dole. Tímto pohybom vlastne stahuješ a nasadzuješ predkožku na žalud. Je to nejpoužívanejšia technika, od ktorej se vlastne odvíjajú všetky ostatné.
B -  Nechej svou předkožku nasazenou na žaludu ztopořeného penisu, nestahuj ji. Dej si penis mezi dlaně, jako když prosíš a taky s nimi pohybuj, jako když prosíš. Je to technika, zvláště pro chlapce s delší, nebo zúženou  předkožkou.
C -  Spoj palec a ukazováček pravé ruky a stahuj a nasazuj tímto kroužkem předkožku. Vzrušení během onanie je větší, než při „klasice" a Tvé sperma většinou víc vystříkne.
D -  Uchop svou předkožku bříšky těchto tří prstů: palec (z horní strany penisu), ukazováček a prostředníček (ze spodní strany), a rychlými pohyby ji stahuj a nasazuj. Sperma ti vystříkne přímo do dlaně.
E -  Onanuj, ale až ucítíš přicházející orgasmus, zmáčkni silně penis rukou a palec přitiskni na otvoru v žaludu. Až se uvolníš, pokračuj v masturbaci. Takové zadržení můžeš provést několikrát za sebou. Naposledy nechej vytrysknout semeno. Tvůj orgasmus bude neobyčejně silný.
F -  Při klasické onanii použij kondom. Nasaď si ho a onanuj s ním. Tuto techniku jsem začal nyní praktikovat
G -  Lež na zádech a klasicky masturbuj. Pokrč nohy a spoj ve vzduchu jejich chodidla. Až ucítíš přicházející orgasmus, začni „pumpovat" nohama od sebe a k sobě. Chodidla drž stále při sobě.
H -  Lehni si na pravý bok. Pravou ruku zalehni svým tělem a masturbuj levou. Pozor, ať nepostříkáš prostěradlo!
I -  Když čekáš v koupelně, než se napustí vana, svlékni se, namaž si penis lubrikantem. Postav se jednou nohou do vany a druhou nech venku, předkloň se a polož penis na okraj vany. Pohybuj se dopředu a dozadu po kraji vany. Opřeš-li se o své ruce, můžeš vidět zepředu svůj penis ejakulovat. Než si tohle uděláš, bude vana napuštěná.
J -  Postav si ho, namaž si lubrikantem dolní část břicha a předloktí. Potom přitlač penis k břichu a mírně přirážej pánví. Jemná kůže na vnitřní straně předloktí vzdáleně připomíná vaginu.
K -  Natři si dlaň levé ruky lubrikačním gelem a uchop svůj ztopořený úd do pravé ruky. Otírej rychle svůj žalud o vlhkou levou dlaň. Po chvíli se dostaví velmi silný orgasmus…
L -  Velmi jednoduché. Jako lubrikant použij sperma z první ejakulace. Tohle lze pouze u těch, kteří jsou schopni masturbovat brzy po předcházejícím orgasmu až do nádherné ejakulace.
Poslední komentáře
27.06.2012 21:09:40: Prázdné kapsy bez peněz rychlé půjčky Půjčky s odpovědností www.ihned-pujcka.cz/4.pujcka_pres_sms.p...
 
Masturbace je, byla a bude.