Vse o masturbaci

Vitejte na cesko-slovenske stranke masturbace.webgarden.cz.Po prihlaseni muzete vlozit svuj pribeh a cist jeste nepublikovane pribehy.Admin neruci a nezodpovida za nazory uzivatelu a tyto stranky neobsahujou pornograficky material.

Témata

Statistika

Novinky

Z diskuze...

Vase pribehy

letni skolni den

a.r.i.n.k.a@seznam.cz
Bylo to letos ve škole. Zrovna jsme měli hodinu tělocviku. samozřejmě, že kluci a holky zvlášť. Měli jsme 2 hodiny. První jsme běhali na hřišti a druhou hráli míčovky v tělocvičně. po běhu jsme se vrátili a šli hned do sprch.Zrovna nás cvičilo jen osm, takže to bylo rychle odbytý. Přišla jsem tam jako poslední. Všechny kámošky se už oblíkali a já teprv lezlá do sprchy- měla jsem na to ještě 30minut. Zůstala jsem sama a v klidu si vychutnávala lázeň.
Slyšela jsem jak někdo jde po chodbě. Potom zvuky v holčičí šatně. Byl to kluk, kterýho jsem minulý 2 roky chtěla,jenže on mě ne:-( Byl bílý jak stěna - poté co vtrhl dovnitř mi vysvětlil , že se mu ve třídě udělalo špatně,takže ho učitelka poslala na záchod.. Ani ho nepřekvapilo, že se třeba sprchuju - prostě tam jen tak stál...snažila jsem se dělat, že jako nic - byla jsm k němu zády. V tom jsem ucítila jeho ruku na mém těle, podívali jsme se jeden druhému do očí a začali milostnou předehru. Byl svlečen (nevim jak to tak rychle dokázal). Kleknul si přede mne a počal mi jazýčkem dráždit mušličku. Byla jsem v sedmém nebi. Položili jsme se na dlaždice (voda stále tekla). Vzala jsem jeho kamaráda do pusinky a začala mu ho dráždit - byl neuvěřitelný . Hekal a kňučel jak štěně- což mě dostalo ještě víc. Oba jsme se třásli - vzrušením a asi i strachem, že nás někdo uslyší. Krásně jsme se pomilovali. Měla jsem 2krát orgasmus a on vyvrcholil 3krát. Strávili jsme spolu cellých 25minut. Potom jsme se oblékli a šli si každý do své třídy.

To se stalo na začátku června.Do konce školního roku se to ale opakovalo ještě 4krát ! Buď jsem přišla já a nebo on zase do sprch. Jednou to bylo i na záchodě, když jsme si dali o hodině vědět mobilem - má tak mrštnej jazýček, že líže jak bůh. Nebo taky v kabinetu mého třídního profesora, když jsem na něj musela čekat 10minut - přišel mi zkrátit dlouhou chvíli- posadil mě na stůl a bylo to. Já jeho oopřela o zeď....byli jsme v ráji

Prostě úžasný - havně ta školní atmosféra a ten strach z prozrazení!!! Už se těšim na září:-)
Poslední komentáře
16.08.2008 21:29:26: majster sveta??? ja mam za polhodku rekord 9
08.06.2007 11:59:12: Hahaha, za 25 minút 3x? to by bol majster sveta, hahahasmiley${1}
 
Masturbace je, byla a bude.