Vse o masturbaci

Vitejte na cesko-slovenske stranke masturbace.webgarden.cz.Po prihlaseni muzete vlozit svuj pribeh a cist jeste nepublikovane pribehy.Admin neruci a nezodpovida za nazory uzivatelu a tyto stranky neobsahujou pornograficky material.

Témata

Statistika

Novinky

Z diskuze...

Vase pribehy

Nudi- plaz

Adam
Moje nová přítelkyně mi oznámila, že s ohledem na vedra se o víkendu půjdeme koupat. Protože je zvyklá od mala jezdit s rodiči na nudi - pláže, chtěla jet samozřejmě na nudu i se mnou.
Strašně jsem se obával, že si říznu ostudu být nahý před lidmi, to jsem ještě nikdy nebyl. Dojeli jsme k jezeru a podél pláže, kde většina holek byla "nahoře bez" , jsme došli mezi naháče. Pohled na množství obnažených ňader, různě vytvarovaných dívčích klínů ale konec konců i spoustu pánských přirození udělal s tím mým ocasem to, čeho jsem se bál: postavil se a čekal na ukojení.
Moje dívka se bez problémů začala před všemi svlékat, i když bradavky měla pěkně ztuhlé, ale to na holkách není až tak patrné jako na nás mužích. Já musel plavky sundavat opatrně a v sedě. Protože jsme leželi trochu stranou od ostatních, začal jsem si ho tedy opatrně honit, protože na soulož v přírodě nebylo ani pomyšlení. V tom cítím na mém ocasu ještě jednu jemnou ručičku, tak jsem jí tedy nechal dodělat rozdělanou práci a nádherně se onanií uvolnil.
Pak už jsem se mohl v klidové poloze na pláži pohybovat a bylo mně i mé přítelkyni náramně dobře.
Poslední komentáře
13.02.2008 11:23:51: Za take nieco sa hanbit nemusis.Si predsa normalny zdravy chlap.Ked ti stoji,je to prirodzene a vpor...
13.11.2007 12:34:30: Takuto situaciu som zazil tiez,ale s tym rozdielom,ze ked mi ho manzelka honila a ja som zacal pomal...
 
Masturbace je, byla a bude.